Подарункові набори в кейсах для гриля та барбекю

Подарунковий набір для барбекю приємно здивує вас високою якістю матеріалів, зручністю приладів та естетичністю пакування. Це функціональний комплект, до якого входять шампури, столові прилади та посуд. У наших наборах є все необхідне для приготування м'яса на грилі та сервірування столу на пікніку.

У каталозі представлено кілька наборів для гриля й барбекю у подарункових дерев’яних кейсах. За індивідуальним замовленням прикрашаємо кейси гравіюванням, наносимо на них різноманітні написи та зображення, швидко виконуємо замовлення.

Асортимент подарункових наборів для гриля

Обираючи наші набори для гриля у валізах, ви отримуєте великий комплект предметів, які точно знадобляться на відпочинку за містом. Всі вони прості та зручні в експлуатації, не потребують особливого догляду, служать довго, зберігаючи привабливий вигляд та інші якості.

Кожен набір для гриля в кейсі містить шампури – це головний предмет комплектів. Класичні шампури з дерев’яними ручками виготовляються зі сталі високої якості. Матеріал довговічний, безпечний, надійний. Шампури універсальні, підходять для звичайних мангалів, а також мангалів з автоматичними шашличницями.

У комплектах є подвійні шампури для смаження великих шматків м'яса. Є ножі-сокири для розділу м'яса, вилки для зняття шашлику з шампурів. Більшість комплектів містять посуд зі сталі – це тарілки, чарки, виделки та ножі. Залежно від моделі комплект може містити запальничку, штопор, флягу, решітку для смаження риби на мангалі, а також сам мангал-решітку, компактний та легкий, який є гарною альтернативою звичайному мангалу.

Всі набори для барбекю у подарункових валізах виготовлені з екологічно чистого металу. А сама валіза – з натурального дерева. Естетичний дерев’яний кейс має тримачі для предметів, щоб вони залишались на своїх місцях під час транспортування.

Дерев’яні кейси прикрашаємо ексклюзивним гравіюванням. Ознайомтесь із прикладами готових робіт на сайті та замовляйте власний унікальний варіант оформлення. Наші майстри прикрасять виріб гравіюванням у вигляді напису або зображення, швидко та якісно виконають індивідуальне замовлення. Уточнити термін нанесення ексклюзивного гравіювання на дерев’яну валізу можна за телефоном, вказаним на сайті.

Переваги наборів для гриля й барбекю в кейсі нашого виробництва

Більшість предметів, з яких складаються наші подарункові комплекти, можна придбати окремо, але разом зручніше та вигідніше. Ми створили кілька варіантів подарункових наборів для гриля й барбекю, які складаються лише з потрібних предметів, які часто використовуються на відпочинку. Комплекти розраховані на 6 осіб.

Переваги наборів інструментів для гриля й барбекю нашого виробництва:

  • Комплектація. У наборі ви отримуєте якісні та різноманітні товари для приготування м'яса на мангалі й сервірування столу.
  • Естетичний кейс з натурального дерева. У кейсі прилади зручно зберігати та транспортувати. А сам кейс можна прикрасити ексклюзивним гравіюванням, щоб зробити подарунок більш оригінальним та особливим.
  • Висока якість та довговічність матеріалів. Для виробництва товарів використовуємо якісну сталь, яка витримує високі температури, стійка до механічних ушкоджень, служить багато років, зберігаючи правильну форму та охайний вигляд. Ручки шампурів та подарункова валіза виготовлені з екологічно чистого дерева, ретельно оброблені, мають гладку поверхню.
  • Практичність та функціональність. Кожен виріб з набору має свою функцію, він простий та зручний у використанні, знадобиться на пікніку та зробить відпочинок комфортнішим.
  • Вигідна ціна. У нас можна купити набір для гриля за доступною ціною від виробника.
  • Простий догляд. Спеціальний догляд за виробами не потрібен.

Шампури та інші прилади очищуйте після кожного використання за допомогою м'яких мийних засобів, зберігайте комплекти у сухому місці.

Купити набір для барбекю за вигідною ціною від виробника

Пропонуємо різноманіття товарів для відпочинку на природі та оригінальні подарунки ручної роботи. У нас ви можете замовити естетичний, надійний та доступний набір для барбекю в кейсі з унікальним гравіюванням. Ознайомтесь із комплектацію наборів на сторінках товарів та оберіть кращий варіант для себе та друзів. Замовляючи набір у подарунок, придумайте нестандартне гравіювання на валізі, яке приємно здивує та подарує яскраві враження.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери
0
250 грн