Іменний мангал з вбудованою шашличницею

Зручний в експлуатації, надійний та функціональний мангал – гарний подарунок на свята для друзів та близьких. Всі, хто часто відпочивають на природі та на дачі, готують шашлик, зрадіють такому подарунку. У нас ви можете замовити практичний сталевий мангал з іменним гравіюванням. Виготовляємо високі та низькі автоматичні мангали різних розмірів, швидко та якісно виконуємо індивідуальне замовлення.

Особливості автоматичних мангалів нашого виробництва

Автоматичний мангал створений для того, щоб ви більше часу приділяли відпочинку, але все одно отримали смачний, правильно приготований шашлик, рівномірно просмажений з усіх боків. Мангал за вас перевертатиме шампури, тому м'ясо не підгорить, покриється апетитною скоринкою, вийде соковитим та ароматним. Вам потрібно лише підключити вбудовану шашличницю мангала до живлення, Power Bank або смартфону, та перевіряти готовність страви.

Автоматичний мангал, як і звичайний, виготовляється зі сталі. Ми використовуємо метал високої якості, який довго зберігає охайний вигляд та властивості, не змінює форми при нагріванні, потребує мінімального догляду. Сталеві мангали нашого виробництва витримують високі навантаження та служать довго.

Виготовляємо подарункові мангали та шампури до них. У нас представлені мангали різних розмірів, високі та низькі моделі. Шампури виготовляємо з металевими та дерев’яними ручками. Для автоматичної шашличниці підходять будь-які шампури.

Конструкція подарункових автоматичних мангалів розбірна. Це дозволяє зручно та просто транспортувати їх. Збірка конструкції займає мінімум часу та не потребує зусиль, у розібраному стані мангали займають мало місця.

Чому варто замовити іменний подарунковий мангал у нас

Ми знаємо, як пришвидшити приготування шашлику та отримати кращий результат. Використовуйте автоматичний мангал, і м'ясо на ньому приготується швидко, не підгорить, а вам тим часом не прийдеться постійно перевертати шампури вручну. Автоматичні мангали – знахідка для відпочинку на природі. Вони дуже прості та зручні в експлуатації, портативні, універсальні та надійні.

Кілька причин обрати автоматичний мангал нашого виробництва:

  • Різноманіття моделей. Виготовляємо мангали різних розмірів. У каталозі представлені моделі на 6, 8, 10, 12, 14 та 16 шампурів. Всі вони розбірні, компактні у розібраному стані, зручні у транспортуванні.
  • Висока якість. Мангали виготовляємо з довговічних, безпечних матеріалів. Сталеві мангали нашого виробництва прості у догляді.
  • Автоматична шашличниця працює від Power Bank. Щоб використовувати автоматичний мангал на природі, потрібно лише взяти з собою портативну зарядку.
  • Оригінальний дизайн. Наносимо на мангали гравіювання у вигляді різноманітних зображень та написів. Оформлюємо вироби за індивідуальним замовленням у стислий термін.
  • Спеціальні шампури не потрібні. Використовуйте для приготування шашлику на авто мангалі ваші звичайні шампури. У нас ви можете замовити якісні класичні шампури зі сталі за кращими цінами.
  • Вигідні ціни. Пропонуємо мангали, подарункові набори з шампурами та інші товари для відпочинку на природі за доступними цінами. У нас ви знайдете оптимальний для себе автоматичний мангал.

Ексклюзивне гравіювання на мангалах

Іменне гравіювання дозволяє зі звичайної речі зробити унікальну. За допомогою сучасного обладнання наносимо естетичне гравіювання у вигляді написів та зображень на сталеві вироби. У нас можна замовити ексклюзивне гравіювання на мангалі та подарунковому наборі шампурів.

Мангали прикрашаються різноманітними фразами, логотипами, патріотичною символікою. У каталозі представлені приклади робіт, серед яких ви можете знайти потрібний вам варіант або придумати власний ескіз для гравіювання.

Купити розбірний подарунковий мангал за кращою ціною

Купуйте подарунковий набір до мангала та сам мангал у нашому магазині. Пропонуємо широкий асортимент функціональних сталевих мангалів з оригінальним дизайном. Будь-яка модель, представлена на сайті, може буди прикрашена іменним гравіюванням.

Замовляйте товар онлайн, дочекайтесь дзвінка менеджера, підтвердить замовлення і ваш іменний мангал буде готовий найближчими днями. Уточнити терміни нанесення гравіювання на подарункові мангали та набори шампурів можна онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери