Мангал високий з підставкою для дров

Шукаєте якісний мангал? Замовляйте його в нашому інтернет-магазині! Пропонуємо великий вибір мангалів, які зроблять ваш відпочинок максимально комфортним та смачним. Вироби нашої майстерні мають оригінальний зовнішній вигляд, служать багато років, підходять для приготування різноманітних страв.

Одна з популярних моделей – високий мангал із підставкою для дров. Це міцна конструкція, яка швидко розкладається, у розібраному стані займає мало місця, легка у використанні та транспортуванні, не потребує особливого догляду. Наявність підставки для дров – це можливість готувати ще швидше та комфортніше.

Особливості й переваги мангала із підставкою для дров

Більшість мангалів, що представлені у каталозі нашої майстерні, мають оригінальний дизайн та естетичний вигляд. Мангал із підставкою для дров – не виключення. Модель прикрашена різьбленням, виглядає незвично та ефектно. Більш того, вона може бути прикрашена написами та візерунками за індивідуальним замовленням. Якщо ви бажаєте мати унікальний мангал або збираєтесь зробити оригінальний подарунок близьким та друзям, замовляйте індивідуальне гравіювання! За допомогою сучасного обладнання гравіювання наноситься на метал максимально швидко, малюнки та написи виходять чіткими та естетичними.

Наші мангали виготовлені зі сталі високої якості. Стінки не вигинаються при нагріванні, впродовж тривалого терміну експлуатації конструкція зберігає правильну форму, не піддається корозії. Матеріал безпечний для здоров'я, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Модель досить компактна, але функціональна. Ми пропонуємо різні розміри: на 6, 8, 10 та 12 шампурів.

Переваги високого мангала із підставкою для дров:

 • Компактність, зручне зберігання та транспортування. Мангал не займає багато місця, швидко складається і розкладається без спеціальних інструментів.
 • Наявність підставки для дров. Зручна підставка спрощує та прискорює процес приготування. Заздалегідь підготуйте необхідну кількість дров, і вони будуть під рукою у потрібний момент.
 • Дизайн. Естетичність та оригінальний дизайн роблять звичайний мангал гарним подарунком, який запам'ятається надовго.
 • Матеріали. Міцні та безпечні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації мангала, зручність у використанні.
 • Простота використання та догляду. Щоб підтримувати мангал в ідеальному стані, достатньо чистити його після експлуатації. Для видалення бруду можна використовувати металеві щітки.

Одна з переваг наших мангалів – індивідуальне гравіювання. Спеціалісти майстерні прикрасять виріб будь-яким написом або зображенням. Гравіювання виконується швидко та якісно завдяки сучасним технологіям. Дивиться приклади готових робіт на сайті на наших сторінках у соціальних мережах.

Правила використання

Розбірний мангал особливо зручно використовувати у похідних умовах. У розібраному стані конструкція компактна, ви можете перевозити її у багажнику або салоні авто. Збірка займає кілька хвилин та не потребує зусиль.

Рекомендації щодо використання та догляду:

 • Встановлюйте конструкцію лише на рівний поверхні.
 • Прослідкуйте за тим, щоб поблизу не було сміття та легко займистих предметів.
 • Працюйте у захисних рукавицях, для перегортання вугілля або дров використовуйте щіпці та кочергу.
 • Не залишайте мангал без нагляду на довгий час.
 • Не поливайте гарячий мангал водою для прискорення охолодження.
 • Для очищення не використовуйте миючі засоби.
 • Зберігайте конструкцію у сухому місці. У нашому магазині ви можете замовити спеціальний чохол для зручного зберігання.

Чому варто замовити мангал у нас?

Від якості мангала залежить смак готової страви та ваш комфорт під час її приготування. Працювати з нашими мангалами максимально просто та приємно. Вони вироблені з кращих матеріалів, служать довго, не потребують спеціального обслуговування.

Щоб замовити високий мангал із підставкою для дров, додайте товар у кошик, заповніть форму, вказавши контактні дані та адресу доставки. Наш оператор зателефонує вам для підтвердження замовлення та відповість на запитання. Якщо ви бажаєте прикрасити товар за індивідуальним дизайном, спеціаліст назве термін нанесення гравіювання.

Додатково пропонуємо замовити брезентовий чохол для зберігання та транспортування мангалу, шампури та інші товари, які знадобляться на відпочинку за містом.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери