Картини на дереві

Картина на дереві – креативна ідея для оновлення інтер'єру дому, офісу та інших приміщень. Стильний елемент декору прийдеться до смаку кожній людині своєю неповторністю, високоякісним виконанням, насиченістю відтінків. Ефектний подарунок не залишить байдужими навіть поціновувачів високого мистецтва. Адже тут поєднались традиції, які сягають глибини віків, і сучасність, яка втілена в напрямку Лофт.

Модерністський елемент декору виготовляють з екологічних матеріалів високої якості. Тому виріб не загрожує здоров’ю і довгі роки буде милувати око кольоровою гамою. В нашому інтернет-магазині можна замовити портрет чи іншу картину різні за розміром і ціною:

  • для дропшипінг-партнерів від 310 грн за розмір 20*30см до 1000 грн за 60*90см;
  • для роздрібних клієнтів 20*30 вартує 390грн, а варіант 60*90см – 1250 грн.

Про всі деталі співробітництва можна дізнатися в телефонному режимі у менеджера інтернет-магазину. За потреби, кваліфікований консультант допоможе оформити замовлення за найбільш вигідними для вас умовами.

Картина на дереві – унікальний сувенір

Картини на дереві – захоплива ідея для презенту. Витвір мистецтва допоможе привітати з визначною датою:

  • кохану людину;
  • сімейну пару;
  • друзів та знайомих;
  • співробітників, керівника тощо.

Ексклюзивне замовлення для закоханих – дерев’яна валентинка діаметром 25 см зі спільним або індивідуальним портретом. Це унікальна можливість поділитися власними почуттями, вкласти частинку свого серця в сувенір, показавши глибоку емоційність та вразливість.

Обираючи фото для друку, зверніть увагу на його якість. Слід надати перевагу картинкам без цифрової обробки з високою роздільною здатністю. Таким чином зображення на дереві буде чітким і красивим. Під час замовлення передайте усі індивідуальні побажання майстру, щоб він створив шедевр, який безперечно вразить отримувача.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери
1
290 грн