Мангал з вбудованою шашличницею на довгих ніжках

Якщо ви любите шашлик, але не бажаєте цілу годину пильнувати за м'ясом, не відходячи від мангала ні на крок, мангал із вбудованою шашличницею стане вашим помічником та незамінним супутником на відпочинку. Це зручна та проста у використанні конструкція, що дозволяє насолоджуватись спілкуванням, поки смажиться м'ясо. Автоматична шашличниця працює від зовнішнього акумулятора, вона повільно прокручує шампури, завдяки цьому кожний шматочок рівномірно просмажується з усіх боків, м'ясо виходить м'яким, соковитим та смачним.

В нашій майстерні представлений мангал із вбудованою шашличницею на високих ніжках. Він розбірний, може використовуватись в будь-яких умовах, виготовлений із безпечних та надійних матеріалів. Пропонуємо замовити цей товар за доступною ціною. Гарантуємо високу якість виробу та швидку доставку.

Особливості товару

Мангал із вбудованою шашличницею – ідеальний варіант для приготування шашлику на відпочинку. Поки м'ясо готується самостійно, ви проводите час із друзями, а в результаті отримуєте апетитний та ідеально просмажений шашлик. В нашому каталозі ця модель представлена у різних розмірах: на 6, 8, 10 та 12 шампурів.

Для виготовлення виробу використовується сталь високої якості. Матеріал міцний, не деформується під впливом високих температур, впродовж тривалого терміну експлуатації зберігає правильну форму та властивості, безпечний для здоров'я.

Переваги наших мангалів:

  • Надійна та міцна конструкція, тривалий термін експлуатації. Висока якість матеріалів та правильна обробка сировини забезпечують довгу службу виробу.
  • Високі ніжки. Мангал із високими ніжками можна встановити на будь-якій рівній поверхні, а висота моделі робить процес приготування страви більш комфортним.
  • Металевий мотор шашличниці. Мотор не плавиться під впливом високих температур.
  • Робота від Power Bank або зарядного пристрою для мобільного телефону. Маючи при собі зарядку від смартфона або зовнішній акумулятор, ви можете використовувати мангал у польових умовах.
  • Повільне прокручування шампурів. Механізм обертає шампури плавно й повільно, тому м'ясо просмажується рівномірно, на ньому з'являється апетитна скоринка.
  • Компактність. У розібраному стані конструкція не займе багато місця, її просто зберігати вдома та брати на відпочинок за місто.

Якщо Power Bank розрядився, а поблизу немає розетки для підключення зарядного пристрою для смартфона, ви можете використовувати мангал як звичайний, без автоматичної шашличниці. Тому за будь-яких обставин відпочинок та настрій не буде зіпсовано.

Якісні матеріали за кращими цінами

Мангал прослужить максимально довго, тільки якщо зроблений з якісних матеріалів. Ми пропонуємо моделі, для виготовлення яких використана сталь товщиною 2-3 мм, залежно від розміру виробу. Метал досить легкий, але міцний, не гнучкий, тримає форму. Стінки конструкції не вигинаються під впливом високих температур.

У комплекті два мотори для робити автоматичної шашличниці.

Правила використання

Мангал із вбудованою шашличницею не потребує спеціального догляду, використовується, як і будь-який інший. Головне правило – вогонь не має торкатися механізму прокручування шампурів.

Рекомендується встановлювати конструкцію на рівну поверхню та подалі від предметів, які легко займаються. Не варто залишати мангал без нагляду на довгий час. Не дивлячись на те, що м'ясо буде смажитись самостійно, радимо контролювати процес приготування.

Щоб зберегти конструкцію в ідеальному стані, очищуйте її після кожного використання. Для видалення бруду можна обирати металеві щітки та жорсткі мочалки для миття посуду.

Чому варто замовити мангал у нашому магазині?

Майстерня Family Lazer пропонує великий вибір якісних мангалів, багато моделей із вбудованими шашличницями за кращими цінами. Зробити замовлення ви можете на сайті або за телефоном. Швидко опрацьовуємо заявки та відправляємо товари клієнтам впродовж кількох днів після оформлення замовлення.

Обираючи наші товари, ви отримуєте:

  • доступні та якісні вироби;
  • безпечні матеріали;
  • швидку доставку по Україні.

Пропонуємо замовити мангал не лише для себе, а й у подарунок друзям чи родичам. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок, який запам'ятається надовго, замовляйте мангал із гравіюванням. Більше про наші товари ви можете дізнатися у менеджера за телефоном, вказаним на сайті.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери