Коптильні

Копчені продукти викликають апетит характерним ароматом. Якщо ви любите копченості, приготуйте їх самостійно за допомогою нашої коптильні! Пропонуємо якісні коптильні, виготовлені з довговічного та безпечного матеріалу. Наші товари доступні та зручні у використанні. З ними ви можете експериментувати, готуючи різноманітні копчені страви. Процес приготування легкий, швидкий, не потребує спеціального досвіду. Все що треба – якісна тріска та свіжі продукти.

Коптильня може використовуватись не лише на вулиці, а й в приміщенні при дотриманні правил безпеки. Наші вироби універсальні, підходять для копчення м'яса, риби та морепродуктів, фруктів, горіхів.

Особливості домашньої коптильні

Приготування копчених страв самостійно – це не лише вигідно, а й безпечно, адже ви впевнені в якості продуктів, відсутності барвників та ароматизаторів, шкідливих для здоров'я. Придбати власну коптильню варто, якщо ви часто вживаєте копчені продукти, та маєте зручне місце для встановлення й використання конструкції.

Наші коптильні досить компактні. Навіть великі моделі не займають багато місця. Конструкція не потребує особливого догляду, достатньо чистити її стінки після використання, підтримувати їх гарний стан.

Для використання коптильні важливо обрати якісну тріску. Вона має бути виготовлена з екологічно чистого дерева, не виділяти шкідливих речовин під впливом високих температур. Від породи дерева залежить смак та аромат страви, яку ви готуєте. Фахівці радять обирати тріску відповідно до продукту. Наприклад, дуб часто використовується для копчення ковбасок або реберець. Дерево цієї породи зробить аромат страв із м'яса більш апетитним та яскравим. Яблуня більше підходить для приготування копчених морепродуктів, а також може використовуватись для копчення фруктів, наприклад, чорносливу. Вільха універсальна, її можна використовувати для копчення різних продуктів.

Переваги коптильні, яку ви можете замовити у нас за доступною ціною:

  • міцна конструкція, що не займає багато місця;
  • висока якість та безпечність матеріалу;
  • універсальність;
  • просте за зручне використання;
  • швидке приготування улюблених страв.

Чому варто обрати товари нашого магазину?

В нашому каталозі представлені коптильні, виготовлені з міцних та надійних матеріалів, які мають тривалий термін служби, стійкі до жару. Метал пройшов ретельну обробку, при нагріванні він не виділяє шкідливих речовин. У нас ви можете замовити сталеву коптильню, яка повністю відповідає стандартам якості та безпеки.

Для використання коптильні слід знайти безпечне та зручне місце. Її можна встановити не лише на вулиці, а й вдома, але при наявності ефективної вентиляції та за умов дотримання правил безпеки. Встановлюйте конструкцію на рівну поверхню, при роботі використовуйте захисті рукавиці, не торкайтесь стінок працюючої коптильні голими руками. Не залишайте її без догляду на довгий час.

Важливо! Перед використання уважно прочитайте інструкцію. Дотримуйтесь температурного режиму, рекомендованого виробником. Не використовуйте види палива, які не передбачені виробником товару.

Переваги наших товарів:

  • Великий вибір. Пропонуємо моделі, що відрізняються за розміром та характеристиками. Детальні параметри кожної моделі представлені на її сторінці.
  • Компактність та зручність у використанні. Вироби достатньо легкі, їх просто чистити.
  • Стійкість матеріалів до пошкоджень. Правильно оброблений метал не окислюється, під час експлуатації не деформується. Матеріал витримує високі навантаження, служить довго, зберігаючи властивості та правильну форму.
  • Безпечність. Продукти, копчені в наших коптильнях, абсолютно безпечні для здоров'я.
  • Великі та зручні камери. Коптити можна різні продукті. Розміри великої коптильні дозволяють приготувати цілу курку. Коптити продукт можна не лише горизонтально, а й вертикально.

Як зробити замовлення?

Щоб придбати коптильню, додайте обрану модель у кошик, заповніть форму, вкажіть адресу доставки та ваші контактні данні. Ми зателефонуємо вам для підтвердження замовлення та відповімо на запитання.

Гарантуємо швидку доставку, високу якість продукції та її відповідність характеристикам, вказаним на сайті. Обираючи товари нашого магазину, ви отримуєте безпечну та зручну у використанні продукцію, яка прослужить багато років.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери
1
1 580 грн
3
1 690 грн
0
240 грн
0
100 грн
0
1 430 грн
0
300 грн