Мангал-валіза

Шукаючи компактний та зручний у використанні мангал, обирайте мангал-валізу. У розібраному стані він займає мало місця, легко та швидко складається без спеціальних інструментів. Компактна конструкція у формі валізи може зберігатися вдома, в гаражі та будь-кому зручному для вас місці, також її завжди можна взяти із собою за місто на відпочинок.

Розбірний мангал-валіза виготовлений із міцної сталі. Матеріал має тривалий термін експлуатації, безпечний, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Компактні розміри та проста збірка роблять цю конструкцію гарною альтернативою звичайним стаціонарним мангалам, що займають багато місця та мають велику вагу.

Пропонуємо придбати розбірний мангал за доступною ціною. Гарантуємо високу якість продукції та її відповідність характеристикам, вказаним на сайті.

Характеристики мангалів

Розбірний мангал – краще рішення для тих, хто часто відпочиває за містом, возить мангал із собою на природу. Щоб зібрати та встановити конструкцію, вам потрібно лише кілька хвилин, і мангал вже готовий до роботи. Він досить легкий, але міцний, зручний у транспортуванні, не потребує особливого догляду. Регулярне очищення корпусу, яке не займає багато часу, дозволить надовго зберегти виріб в ідеальному стані.

Характеристики мангала-валізи:

 • матеріал – сталь;
 • товщина металу – 2 або 3 мм (залежно від моделі);
 • кількість шампурів – 6, 8, 10 чи 12 (шампури не продаються у комплекті, ви можете замовити їх окремо);
 • довжина ніжок – 35 см.

Цей мангал універсальний, і разом із ним ви можете використовувати будь-які шампури.

Особливості та переваги наших мангалів

Одна з головних особливостей моделі – конструкція, що складається та приймає форму валізи. Такий мангал зручно зберігати, адже він досить компактний. Ви без проблем зможете перевозити його у багажнику авто.

Мангал можна використовувати у комплекті з автоматичною шашличницею, яка забезпечує рівномірне просмаження м'яса, не дозволяє йому згоріти. Шашличниця встановлюється на мангал, підключається до зовнішнього акумулятора чи зарядного пристрою для мобільного телефону. Якісні шашличниці представлені в каталозі нашого інтернет-магазину.

Переваги мангала-валізи:

 • компактність, невелика вага;
 • лаконічний дизайн;
 • якісний матеріал, який витримує високі навантаження;
 • міцні стінки, що не деформується, не втрачають форму під впливом високих температур;
 • високі ніжки;
 • моделі на різну кількість шампурів;
 • універсальність;
 • доступна ціна.

Рекомендації щодо використання та догляду

Підготовка мангала до роботи не займає багато часу. Його потрібно розібрати та встановити на рівну поверхню, і можна розпалювати вогонь. Рекомендується встановлювати конструкцію подалі від дерев'яних та швидко займистих предметів, поблизу не має бути сміття. Не слід залишати мангал без догляду на довгий час. Працювати рекомендуються у захисних рукавицях.

Після використання ви помітите, що стінки покрилися сажею та золою. Рекомендуємо чистити конструкцію після кожного використання. Для видалення бруду можна використовувати металеві щитки, не слід користуватись миючими засобами.

Перед зберіганням очистіть корпус від бруду, складіть мангал. Зберігайте у сухому місці. Якщо не плануєте використовувати його довго, перед зберіганням на поверхню можна нанести невелику кількість рослинної олії, вона запобігає утворенню іржі.

Краще рішення для зручного зберігання мангала-валізи – спеціальний чохол. Такий ви можете замовити у нас за доступною ціною. Чохол виготовлений із брезенту, він міцний, довговічний, зручний у використанні. Аксесуар захистить метал від вологи та забруднень.

Замовити мангал за кращою ціною

Оформлюйте замовлення на сайті або за телефоном, та отримайте товар вже за кілька днів! Просто додайте мангал до кошику, вкажіть контактні данні та дочекайтесь дзвінка оператора. Швидко доставляємо замовлення по Україні, гарантуємо високу якість продукції та її відповідність характеристикам, вказаним на сайті.

Пропонуємо великий вибір мангалів різних видів. Уся продукція нашої майстерні виготовлена з кращих матеріалів, які прослужать вам багато років. Додатково ви можете замовити гравіювання. Ми наносимо на поверхню мангала імена та прізвища власників, назви закладів, логотипи. Подробиці уточнить у менеджера за телефоном, вказаним на сайті.

РозгорнутиЗгорнути
Бестселери