Метрики

Шукаєте оригінальний подарунок молодим батькам або самі бажаєте нестандартно прикрасити дитячу кімнату своєї дитини? Замовляйте метрику в нашій майстерні авторських подарунків! Метрика з дерева, прикрашена іменем вашого малюка – це чудовий елемент інтер'єру.

Настінні метрики популярні, адже це не просто рамка для фотографій – це оригінальний декор, якій підійматиме настрій та нагадуватиме про щасливі моменти. Ми виготовляємо метрики для немовлят із підвісним декором. Для створення сувенірів використовуємо лише безпечні матеріали. Пропонуємо доступні ціни та швидко доставляємо товари по всій Україні.

Особливості та переваги наших товарів

Метрика з дерева, прикрашена фото немовляти та батьків, стане одної з головних прикрас дитячої кімнати. Цей приємний сюрприз ви можете зробити близьким та друзям, які нещодавно стали батьками. Метрики часто замовляють на виписку дитини із пологового будинку, хрестини, місяць після народження та інші дати. На метриці можна нанести будь-які дані.

Ми пропонуємо метрики з трьома рамками для фотографій, іменами новонароджених та іншим декором. У якості прикрас використовуємо декор із дерева – це різноманітні фігурки у форму дитячих візочків, годинників, сердець, іграшок. Фото готових робіт дивіться на сайті та на наших сторінках у соціальних мережах.

Переваги метрик для немовлят від майстерні авторських подарунків Family Lazer:

 • Ручна робота. Створюємо оригінальні сувеніри вручну за допомогою сучасних інструментів, індивідуально підходимо до кожного замовлення, прислухаємося до побажань клієнтів. Наші вироби стануть гарною прикрасою інтер'єру і будь-якому стилі.
 • Екологічно чисті матеріали. Для виготовлення товарів використовуємо безпечні матеріали, які не виділяють шкідливих речовин, не мають неприємних запахів. Фарба, якою ми покриваємо метрики, нетоксична, безпечна для всіх членів родини.
 • Висока якість виробу. Вирізаємо фігурки з дерева та розмальовуємо їх, використовуючи кращі техніки. Наші вироби мають бездоганний вигляд, чіткі лінії, правильні форми.
 • Тривалий термін служби. Метрика прослужить багато років, збереже правильну форму та яскравість кольорів.
 • Рамки для фотографій. Метрика має одразу три рамки для фото малюка та батьків.
 • Комплектація. Разом із метрикою ви отримуєте кріплення, за допомогою якого повісите виріб на стіну.

Ще одна перевага наших товарів – великий вибір варіантів та можливість пофантазувати. Ми не обмежуємо вас у виборі декору та кольорів. Пропонуємо різні варіанти оформлення та підвісних фігурок, тому кожний клієнт може отримати унікальну метрику, виготовлену в єдиному екземплярі.

Рекомендації щодо догляду за метрикою

Наші товари виготовлені з міцних на довговічних матеріалів, які не потребують спеціального догляду. Бережіть виріб від механічних пошкоджень, наприклад, падіння або ударів. Не чистить його миючими засобами. Дотримуючись цих простих правил, ви збережете метрику в ідеальному стані надовго.

Замовити оригінальну метрику для немовлят за доступною ціною

Метрика – це не просто прикраса для дитячої кімнати. Це знакові цифри для кожних батьків. Метрика, виготовлена з дерева, стане чудовим подарунком для батьків, який не залишиться без уваги. Подарувати метрику можна не лише батькам немовляти, а також бабусям та дідусям.

На сувенір можна нанести будь-яку інформацію, не тільки стандартні цифри (дата народження, вага, зріст), але й імена батьків, місто народження, знак зодіаку, дату появи першого зуба та багато іншого. Ми пропонуємо пофантазувати та придумати свої варіанти оформлення, а наші майстри втілять ваші ідеї у життя максимально швидко та якісно.

Особливості створення наших метрик:

 • виготовляємо макет для майбутньої метрики;
 • за допомогою лазерного обладнання вирізаємо виріб із дерева;
 • для виготовлення сувенірів використовуємо фанеру високої якості;
 • покриваємо фанеру безпечною фарбою на водній основі;
 • окремо створюємо декор та виготовляємо фурнітуру.

Розміри готового виробу – 52х28 см. Колір оформлення ви можете обрати самі.

Обираючи товари нашої майстерні, ви отримуєте якісні вироби за доступними цінами, а також швидку доставку по всій Україні. Замовляйте метрику для немовляти на нашому сайті та отримайте її все за кілька днів. Щоб зробити замовлення за індивідуальним дизайном, проконсультуйтеся із менеджером майстерні за телефоном, вказаним на сайті.

РозгорнутиЗгорнути