Подарункова коробка для шампурів з металевою ручкою на 10 шт (без шампурів)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SHOP-PAN
  • Розміри: 448 x 578 x 70 см
  • Наявність: В наявності
610 грн
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Відправляючись на природу, ви зможете точно виділитися, продемонструвавши набір шампурів в коробці з індивідуальним написом. Це універсальний варіант подарунку, адже стане в нагоді кожному.

Набір шампурів в оригінальній та зручній коробці

Організовуючи пікнік чи відпочинок на природі, важливо продумати все до дрібниць. Складно обійтися без набору якісних та надійних шампурів з нержавіючої сталі. Найбільшою популярністю користуються набори на 8 та 10 виробів. В нашому інтернет-магазині доступні варіанти також на 6 та на 12 шампурів. Тож при завчасній підготовці можна влаштувати відпочинок будь-якого масштабу.

Якісна та надійна фурнітура для зберігання шампурів

Для великої компанії та вдалого відпочинку на природі, на пікніку, наприклад, необхідний набір з шампурів. Коробка місткістю в 10 елементів є найбільш оптимальним та популярним запитом серед користувачів. Такий набір до того ж є і чудовим варіантом для подарунку, адже є можливість додати іменне або будь-яке інше гравіювання за вашим дизайном.

Для зручної експлуатації та перенесення завчасно подбайте про коробку, покриту захисним шаром масла. Таким чином, набагато легше визначити, наскільки якісною та надійною є вибрана вами фурнітура.

Варіант подарунку — коробка для шампурів з металевою ручкою з гравіюванням

Коробка для шампурів з металевою ручкою на 10 шампурів підійде для великої та дружньої компанії. Це чудовий варіант подарунку, котрий ще й виділяється крутими надписами. При нанесенні зсередини доведеться доплатити 100 гривень. Ви самі вирішуєте, яким буде дизайн. Є готові шаблони.

Індивідуальне гравіювання завжди буде виділяти подарунок серед інших, нагадуючи зайвий раз про того, хто його подарував. Це саме та деталь, котра зробить ваш презент ексклюзивним.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.