Нарукавники
1/5
Нарукавники
2/5
Нарукавники
3/5
Нарукавники
4/5
Нарукавники
5/5
Нарукавники
Нарукавники
Нарукавники
Нарукавники
Нарукавники

Нарукавники

id: 339

Замовляйте нарукавники в нашому інтернет-магазині. Це необхідний додатковий засіб індивідуального захисту, котрий допомагає контактувати з різними несприятливими чинниками

Ціна:
80 грн
Кіл-ть:

Нарукавники — практичний виріб за доступною ціною

Приготування їжі на природі — це особливий процес. Для комфортного відпочинку варто подбати про всі складові елементи. Нарукавники добре захищають шкіру рук або рукава від впливу високих температур чи забруднень, є додатковим засобом індивідуального захисту.

Даний елемент спецодягу використовують також і в інших сферах діяльності, наприклад, при роботі з розплавленим металом, це захист від бризків. Нарукавники призначені для захисту від небезпечних речовин, інших несприятливих чинників в процесі роботи. Одягаючи спецодяг, можна контактувати і з відкритим полум’ям.

Особливості використання нарукавників

Приготування страв в безпечних умовах – запорука приємного відпочинку. Нарукавники стануть надійним захистом для рук біля мангалу чи вогнища. Виконані з оксфорду, матеріал просочений вогнезахисним складом. Колір виробу — чорний, хакі. Для очищення від пилу чи інших забруднень достатньо використовувати звичайні засоби для чищення.

Виріб добре фіксується на руці завдяки використанню гумових манжет. Нарукавники зручні у використанні, їх легко одягати на рукав від кисті до ліктьової частини. В нарукавниках немає підкладки, підійдуть як чоловікам, так і жінкам.

Відгуки читачів (0)

Написати відгук

    Написати відгук