Медальниця 08/2
1/1
Медальниця 08/2

Медальниця 08/2

id: 771

Виготовляємо якісні метальниці з натурального дерева. Пропонуємо естетичні та зручні у використанні медальниці за доступними цінами, швидко виконуємо замовлення

Ціна:
470 грн
Кіл-ть:

Дерев'яна медальниця ручної роботи від Family Lazer

Не знаєте, як зручно зберігати нагороди? Замовляйте нашу медальницю з натурального дерева! Іменна медальниця вішається на стіну, не займає багато місця, привертає увагу. Це кращий вибір для зберігання нагород, якими ви пишаєтесь. Виготовляємо медальниці з якісних та безпечних матеріалів, швидко виконуємо замовлення та пропонуємо доступні ціни.

Що таке медальниця?

Дерев'яна медальниця – це тримач для нагород, що вішається на стіну. Вона досить компактна, але дозволяє розмістити велику кількість медалей. Особливість виробу – іменний декор. Медальниця з вашим ім'ям або ім'ям вашої дитини – оригінальна прикраса кімнати, якою можна пишатися.

Для виготовлення медальниці ми використовуємо якісний та екологічно чистий матеріал, який пройшов ретельну обробку. Готовий виріб має велику кількість гачків, у комплекті є кріплення.

Переваги іменної медальниці від майстерні Family Lazer:

  • Лаконічний дизайн. Виріб не має нічого зайвого, прикрашений лаконічним декором та вашим ім'ям. Натуральний колір дерева пасує до будь-якого інтер'єру, а головне – не відволікає уваги від ваших нагород.
  • Ручна робота. Якщо ви цінуєте крафтові речі – медальниця з дерева стане гарною прикрасою вашого інтер'єру.
  • Якість та безпечність матеріалів. Для виготовлення товарів обираємо кращу сировину, уважно слідкуємо за тим, щоб готовий виріб відповідав високим стандартам якості, мав правильну форму, ідеально рівно, оброблену поверхню.
  • Зручність. Оригінальний органайзер для нагород можна повісити у будь-якій кімнаті, він надійно кріпиться на стіні, дозволяє розташувати велику кількість медалей.

Замовити іменну медальницю за кращою ціною

Обираючи товари нашої майстерні авторських подарунків, ви отримуєте оригінальний декор для дому за доступною ціною. Виготовляємо іменні медальниці у стислий термін, гарантуємо відповідність товару характеристикам, вказаним на сайті. Термін виготовлення виробу уточніть у менеджера при оформленні замовлення.

Відгуки читачів (0)

Написати відгук

    Написати відгук