Дошка кухонна кругла з гравіюванням 50 см

Відгуки:
(1)
  • Виробник: SHOP-PAN
  • Розміри: 50 x 50 x 2 см
  • Наявність: В наявності
490 грн
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Відгуки (1)
  • Питання (0)

Кухонні аксесуари з натурального дерева, наприклад, з дуба/ясеня користуються величезною популярністю. Для подачі страв — це практичний та універсальний, екологічний варіант. Якщо додати оригінальне гравіювання, тоді це стане чудовим подарунком, котрий в будь-який момент зможе підняти настрій.

Варіанти виконання дошок круглих з гравіюванням

Матеріал виготовлення — дуб/ясен, товщина дошки 2-2,5см. Це оптимальний розмір, котрий дозволяє комфортно користуватися виробом.

Можна виділити такі варіанти виконання в діаметрі: 25см, 30 см, 35 см, 35 см, 40 см, 45 см та 50 см. Ви самі обираєте, який розмір є найбільш зручним.

Критерії вибору дошок круглих

  1. Якість матеріалу. Найкращий варіант — вироби з натуральної сировини. Такий кухонний аксесуар відрізняється високою стійкістю до високих температур. Приваблює в виборі круглої дошки, виготовленої з чистої деревини, красива текстура волокон, унікальний для кожної дошки малюнок.
  2. Екологічність. Вироби з натурального дерева не виділяють шкідливих речовин. При правильному шліфуванні, обробці поверхні, на круглих дошках не залишиться слідів від гострого ножа.
  3. Вибір матеріалу. Вироби з дуба та ясеня — це надійний, практичний та доступний вибір.
  4. Зручність та довговічність. Набагато довше прослужить виріб, покритий захисним шаром масла. Тож це варто також враховувати.

Варіант подарунку — кругла дошка з гравіюванням

Якщо ви вже маєте круглу дошку з гравіюванням, тоді варто подумати про те, щоб подарувати виріб друзям або ж колегам по роботі. Можна додати будь-яке гравіювання, макет виконується індивідуально. Саме тому такий варіант подарунку запам’ятається надовго. Кожному буде приємно отримати подібну річ, наприклад, з оригінальною фразою.

В нашому інтернет-магазині доступний широкий вибір виробів. Якість та доступність гарантовані.

Відгуки (1)
Androso
Androso
28.12.2023
Доброго ранку!!
Я отримала посилку! Дуже задоволена!!
Гарних Вам клієнтів та Мирного неба!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.